11. listopadu 2016 v 20:27 | kačík |  Něco málo o mě
Ahoj,jmenuji se Kateřina Kalivodová. Je mi 19 let a miluji malování. Malování mě naplnuje s celou moji fantazii a člověk si u toho odpočine. Nejsem kdovíjaká malířka,dělám to pro radost, ikyž jsem při rozhodování na střední chtěla jít na uměleckou školu,ale nevyšlo to. Jsem vyučená kuchař-číšník na ISŠ Slavkov u Brna.
Co se jedná z mého dětství nebylo ružové,ale zase ne všechny časy byly černé. Na základní škole ve Vyškově jsme měla hodně kamrádu, byla jsem tam štastná, v 6 třídě jsem se odstěhovaly do Brna,kde jsme byla spolužáky šikanovaná. Pak jsem se zase po roce odstěhovaly do Bušovic,kde jsem na střední škole byla šikanovaná psychichky tak moc, že by to normální dítě v mém věku žřejmě neustálo. Nemlátili mě či takové věci,ale moje psychická pohoda už byla ůplně pod mírou. Na střední to bylo fajn. Sice tam byly problémy i v rodině,ale ty bych nerada psala.
Malovala jsem vždy kdy jsem měla čas,kdykoliv kdy jsem byla sama a bylo mi do pláče i do smíchu.
Teď jsem v Brně bydlím s přítelem, pracuji ikdyž ne v práci co bych chtěla dělat ale to dělá v dnešní době spostu lidi,dělá neco co nechce,ale z něčeho se musí žít....
Tenhle blog chci věnovat především malování,možná Vám sem dám i pár novinek z mého malého světa :)
Zatím čauko :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama